تغییر در کار و زندگی (قسمت ۶)

تغییر در کار و زندگی (قسمت ۶) به بحث اصل داشتن انگیزه در با مثال داستان ساموئل لانگلی می پردازد و با تقویت و ایجاد اصل بینش و نگرش و هدف تغییر شگرفی در کار و زندگی ایجاد کنید.

 

تغییر در کار و زندگی (قسمت ۶)

نکته بعدی در درس ششم تغییر در زندگی در سه کلمه یعنی «اصل داشتن انگیزه» می باشد . علت اصلی بازندگی در زندگی بی انگیزگی است و این نکته را همیشه در خاطر داشته باشید.

باید با بررسی انگیزه های خود کاری کنید تا قلیان کنه و این انگیزه ها نقش مهمی در زندگی شما دارد. اگر انگیزه کافی را نداشته باشید ممکن است در میان راه با یک نیمه طوفانی انگیزه خود را از دست دهید و از رسیدن به هدف دور شوید.

برای روشن شدن بهتر به داستانی در مورد اختراع هواپیما می پردازیم . همانطور که می دانیم هواپیما را برادران رایت اختراع کردند و در همان سال در حدود سال ۱۹۰۲ میلادی شخصی به نام ساموئل لانگلی که تحصیلات خوبی داشت و جز افراد نابغه حساب می شد تصمیم گرفت در تقابل با اختراع برادران رایت،یک ماشین پرنده اختراع کند .

در مورد این اختراع هیاهوی بسیاری شد و جریاناتی در طول این اختراع پیش آمد که باعث شد برادران رایت موفق تر از ساموئل عمل کنند و آن هم به علت داشتن انگیزه بالایی بود که یک نکته پنهان داشت. و همین نکته باعث شد برادران رایت نسبت به اختراع خود موفق شوند. شرح داستان بصورت کامل و اطلاع از این نکته را دعوت می کنیم در ویدیوی آموزشی زیر دریافت کنید.

 

تغییر در کار و زندگی (قسمت ۶)
تغییر در کار و زندگی (قسمت ۶)

اصل داشتن انگیزه و بینش

این مسئله آنچنان در زندگی مهم است که قطعا به عنوان یک درس مجزا در فصل های بعدی سایت به آن خواهیم پرداخت .

پیشنهاد می کنیم برای سنجش میزان اراده خود آزمون تست اراده را بر روی خود انجام دهید .

هدف از ایجاد تغییر

شما باید مشخص کنید برای رفتن از نقطه a به نقطه b چه راهی مناسب و چه ویژگی هایی دارد . بنابرین باید این موارد را بنویسید و همانند یک نقشه راه استفاده کنید .

به عنوان مثال شما می خواهید به مبلغی برسید. اما برای رسیدن به این مبلغ شما چه راه و نقشه و هدفی دارید ؟باید هدف مشخص و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کرد . برای اطلاعات بیشتر و ادامه مبحث حتما ویدیوی ما را تماشا کنید.


برای دیدن سایر قسمت‌ها روی تصاویر زیر کلیک کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *