تغییر در کار و زندگی (قسمت ۴)

تغییر در کار و زندگی (قسمت ۴) با پرداختن به مباحث آموزنده در حوزه تغییرات با ذکر مثال هایی به شما کمک میکند تا برای تغییر اثر گذار در زندگی به عنوان یک پزوهشگر عمل کنید و هم بیننده باشید و هم شنوده

تغییر در کار و زندگی (قسمت ۴)

در این ویدیوی آموزشی از سلسله آموزش های تغییر در کار و زندگی ،در حوزه تغییرات بحث می شود و در شروع با اشاره به اینکه شما باید مثل یک محقق عمل کنید و خوب ببینید و خوب بشنوید بحث را آغاز می کنیم.

شما باید از هر چیزی از هر اتفاقی از هر فیلمی و یا کتابی یا هر شخصی که در ارتباط هستید درس بگیرید. یعنی اگر شما به دنبال تغییر هستید باید مشتاقانه حواس شما کامل جمع باشد حتی در زمانی که در اتوبوس هستید یا ماشین هستید یا در حال مطالعه هستید یا داستانی را دنبال می کنید و همه و همه را به عنوان یک محقق و پژوهشگر، موشکافی کرده و پیام های برگشتی و آموزه هایی که برای زندگی شما در برخواهد داشت در مد نظر قرار دهید.

تغییر در کار و زندگی (قسمت ۴)
تغییر در کار و زندگی (قسمت ۴)

 

در ادامه آموزش با ذکر مثالی از تیمور لنگ به بررسی علل شکست های پی در پی در جنگ های انجام داده پرداخته و در آخر با کشف علل شکست از طریق دریافت پیام ها مانند یک محقق موشکافی کرده و در آخر در جنگ پیروز می شود .

پیشنهاد ما برای مطالعه بیشتر : اولین ویزای سفر قهرمانی

اگر قصد دارید در زندگی خود و اطرافیان تاثیر گذار باشید،باید خیلی مشاهده گر باشید.باید بیننده و شنونده باشید تا از تمامی اتفاقات پیرامون درس بگیرید تا پیام های آموزنده را دریافت کنید.

صبور بودن در تغییر

نکته بعدی در مورد ایجاد تغییر در کسب و کار «صبور بودن» است .کسی که دنبال تغییر می باشد باید آستانه تحمل بالایی داشته باشد. در مثال این بخش تئوری تلمبه آبی را شرح دادیم که از این روش برای تغییرات استفاده کنید.

 

 

برای دیدن سایر قسمت‌ها روی تصاویر زیر کلیک کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *