خودشناسی چیست؟ (قسمت ۱) اهمیت خودشناسی

خودشناسی چیست؟ (قسمت ۱) اهمیت خودشناسی در قالب یک فایل صوتی از سری آموزش‌های آشنایی با مفاهیم خودشناسی و اهمیت آن در زندگی، کار و ارتباطات است، با مقدمات خودشناسی آشنا می‌شوید.

  • خودشناسی چیست؟ (قسمت ۱)

اهمیت خودشناسی 

اگر قصد دارید برای رشد و ارتقای خودتون یک کار زیر بنایی انجام دهید،و موفقیت های ماندگار تری در زندگی خود ایجاد کنید، فقط یک راه دارید و آن هم تقویت و آموزش خودشناسی می باشد.

 

خودشناسی چیست؟ (قسمت ۱)
خودشناسی چیست؟ (قسمت ۱)

 

واژه خودشناسی شامل دو گروه از افراد را شامل می شود که این شما هستید با خودشناسی باید بدانید در جز کدام گروه قرار می گیرید:

  • افرادی که خودشناسی برای آنها جذاب است.
  • افرادی که خودشناسی برای آنها دافع است.

در بحث گروه دوم افراد دافع این اشخاص افرادی هستند که به روش سعی و خطا زندگی می کنند و مدام انتخاب های نامناسب و اشتباهات بیشتری دارند . همانند آدمی که گوش و چشمش را بسته باشند در طول زندگی حرکت می کند.

در ادامه آموزش با ذکر نکته و مثال های به شما کمک می کنیم تا در مسیر درست قدم بردارید.

نقشه راه در کسب و کار و زندگی

همه موارد را در نظر داشته باشید و به این فکر کنید که زندگی من و شما چقدر شبیه سفر کردن است. مسافر های ماهر و ناشی،خلاق و بی عرضه،امیدوار و نا امید،افراد جسور و بی باک همه در کنار هم در برف و باران،مسیر های خاکی و آسفالت و غیره در حرکت هستند.

اما خیلی از این افراد اگر به درستی از آموزش های خودشناسی بهره مند نباشند با حوادث،مشکلات و چالش هایی در سفر مواجه خواهند شد . حتی اگر شما راننده بگیرید یا کسی دیگر به شما در این سفر کمک کند باز این خود شما هستید که باید تصمیم زندگی را شخصا بگیرید …

برای این مطلب بصورت کامل دعوت می کنیم فایل صوتی را گوش و مورد توجه قرار دهید.

 

 

برای دانلود این فایل صوتی ۸ دقیقه‌ای کافیست اینجا کلیک کنید. 


برای شنیدن سایر قسمت‌ها کافیست بر روی تصاویر زیر کلیک کنید:

  

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *