تغییر در کار و زندگی (قسمت ۷)

تغییر در کار و زندگی (قسمت ۷)

(قانون ۲۰-۸۰)

۲۰ درصد مردم دنیا برای بهبود و آموزش خود وقت صرف می کنند. و اینکه شما هم جز این ۲۰ درصد هستید به شما تبریک می گویم که این آموزش ها را دنبال می کنید.

یعنی مجموعا ۴ درصد مردم دنیا دنبال آموزش،تحقیقات و به روز رسانی اطلاعات خود هستند پس اگر شما هم قصد افزایش دانش خود را دارید باید حتما تمرین های درس های ۷ گانه تغییر در کار و زندگی را یاد گرفته و استفاده کنید.

برای نتیجه بهتر پیشنهاد می کنیم تاز دوستان و آشنایان پرس و جو کنید ببنید کدام یک دنبال آموزش و تغییر در زندگی هستند می توانید این مجموعه آموزشی را پیشنهاد داده و شما هم در تغییر و بهتر شدن زندگی آنها نقشی داشته باشید.

این آموزش ها باعث می شود دوستان گرایش بیشتری به شما پیدا کرده و در مورد این آموزش ها با این دوستان نقد و از زوایای مختلف بحث می کنید تا به نتیجه مطلوب و پخته برسید.

دوستانی که در کلاس ها آموزشی ما حضور داشته اند تجربیات بیشتری نسبت به اشخاصی که از بسته های آماده استفاده میکنند دارند. چرا که هم باعث ایجاد اشتیاق در آموزش شده و هم باعث ایجاد بحث و تبادل نظر در مورد موضوع شده و بیشتر در آموزش جذب می شوند.

 

تغییر در کار و زندگی
تغییر در کار و زندگی

شما چی دوست دارید بخورید ؟

شما هم در ذهن خود این نکته را دوست دارید اما منظور از این جمله در این است که شما باید به ازای هر کوچکترین تغییر در زندگی باید به خود امتیاز و پاداش دهید.

قرار نیست حتما پاداش بزرگ باشد بلکه می توانید با رجوع به حس کودک درون خود کمک کنید تا شخصیت شما را بهبود داده و نسبت به ادامه راه مصمم تر کند.

این ویدیو را از دست ندهید . حتما اگر دنبال تغییر هستید یکبار دیگر این مطلب را در قالب ویدیو مرور کنید.

 


برای دیدن سایر قسمت‌ها روی تصاویر زیر کلیک کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *