تغییر در کار و زندگی (قسمت ۵)

تغییر در کار و زندگی (قسمت ۵) به مبحث اولویت بندی کردن کارها در کسب و کار و زندگی می پردازد و با ذکر مثال هایی روش بهره مندی از فرصت های پیش و رو خود در زندگی را یاد می دهد و با کمک امید و باور بتوانید در کلیه مراحل زندگی خود موفق باشید. این ویدیو را حتما دنبال کنید.

تغییر در کار و زندگی (قسمت ۵)

در این درس با ذکر یک نکته کوچک و مهم در مورد تغییر اشاره می شود که مربوط به اولویت بندی کردن کارها در پروسه تغییر هستند. برخی اشخاص تصور می کنند همزمان می توانند روی کلاس های شنا،موسیقی،آموزش زبان و غیره شرکت و دوره های آن را طی کنند! که باید گفته شود این روش غلط بوده و تمرکز کاملی روی حوزه ها را از شما سلب خواهد کرد.

برای نتیجه بهتر پیشنهاد می شود دوره های مورد علاقه را یک به یک با تمرکز بیشتر انجام دهند تا درصد موفقیعت بالایی در آن رشته را کسب کنند . بنابرین داشتن اولویت بندی در تغییر زندگی یکی از نکته های مهم می باشد.

 

تغییر در کار و زندگی (قسمت ۵)
تغییر در کار و زندگی (قسمت ۵)

 

اصل امید و باور

در ادامه بحث به اصل امید و ایمان پرداخته می شود. همه شما عزیزانی که این مطلب و ویدیو را مشاهده می کنید مطمین هستیم که امید دارید و باور دارید که می توانید در زندگی تغییر ایجاد کرد .

با امید و باور می توانیم یک تغییر شگرف در زندگی خود در زمینه های تحصیلات،کسب و کار،ارتباطات و در کل برنامه هایی که در سر دارید برسیم.

بدون امید و باور به ایجاد تغییر اقدام نکنید و سفر تغییر و قهرمانانه خود را نمی توانید با موفقیعت شروع کنید . لذا پیشنهاد می کنیم برای نتیجه بهتر و آموزش های کامل در این خصوص با عنوان دوره بیداری قهرمان درون را حتما مطالعه و شرکت کنید.

 


برای دیدن سایر قسمت‌ها روی تصاویر زیر کلیک کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *