آشنایی با ما

گروه آموزشی کانون خودکاوی کاربردی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ با ایجاد صفحه آموزشی “تحلیل رفتار متقابل” در سایت‌های اجتماعی آغاز نمود. با به اشتراک گذاردن مطالب آموزشی و پاسخ به سوالات مطروحه در این حوزه، خدمات رایگانی به مخاطبین خود ارائه نمود.

به تدریج و با درک نیاز مبرم تعداد زیادی از مخاطبین و تشویق علاقمندان اولین سمینارها و کارگاه‌های آموزشی از طریق سایت تخفیفان در پاییز ۱۳۹۱ برگزار شد. 

نهایتا با این باور که یکی از اساسی‌ترین و ضروری‌ترین آموزش‌ها برای رسیدن به خودباوری، پیشرفت و موفقیت همان توصیه مهم دینی یعنی خودشناسی است تصمیم گرفتیم که برای شروع در این راستا دروسی ارائه نماییم.

به کمک تعدادی از دانشجویان و علاقمندان و با استعانت از خدای یکتا در مهر ماه ۱۳۹۲ اولین کلاس کانون خودکاوی کاربردی برگزار شد.

ماموریت اصلی گروه آموزشی ما توانمندسازی فردی و بهبود سازمانیست که تحت عنوان مجموعه دوره های آموزشی “مهندسی تحول در کار و زندگی” توسط مهندس علیرضا ذوقی ارائه می‌شود.

“مهندسی تحول در کار و زندگی” شما را در خودشناسی، خودباوری و خودشکوفایی کمک می‌کند و باعث بهبود ارتباطات بین فردی و سازمانی تان می‌شود.

این دوره آموزشی حاوی درس‌های کلیدی و کاربردی مهمی است که به شما کمک می‌کند تا فضای کسب و کار و زندگیتان را رونق بخشیده و از رکود و تکرار به دنیای حرکت و برکت سفر کنید.

مفتخریم اعلام نماییم که از زمان شروع فعالیت‌مان تاکنون با بیش از ۲۰۰۰۰ نفر ساعت تدریس صدها دانشجوی مشتاق تحول توانسته‌اند به کمک آموزش‌های این مجموعه خودباوری و خودشکوفایی را تجربه نموده و پای در مسیر تحول و موفقیت بگذارند.

علیرضا ذوقی

 

خلاصه ای از سوابق آموزشی علیرضا ذوقی:

  • اولین نویسندهٔ ایرانی در حوزهٔ شخصیت‌شناسی آرکتایپی(نویسندهٔ کتاب «فتح ۸ قُله در ارتباطات مردانه»)
  • مدرس و سخنران ۱۰ها سمینار، کارگاه و دوره های آموزشی در ایران
  • مدرس موسسه‌های فرهنگی آموزشی مسیر آگاهی، ایرانیان موفق، صدف خوشبختی و…
  • مدرس و مشاور پرسنل بیش از ۱۰ شرکت بازرگانی ایرانی
  • مشاور و مربّیِ تعدادی از کارآفرینانِ جوان و مدیرانِ اجراییِ کشور
  • نویسندۀ ۱۰ها مقاله در زمینۀ کسب و کار، ارتباطات بین فردی و سازمانی، بهبود فردی و سازمانی
  • مدیر صفحۀ آموزشی “کانون خودکاوی کاربردی” در صفحات اجتماعی
  • تدوین کننده و مدرّسِ بیش از ۱۰عنوان دوره، محصول و کارگاه آموزشی

 

آشنایی با دوره‌های حضوری  راه‌های ارتباط با ما