طرح حمایت تهاتری

در دوره‌ای از زندگیم که اتّفاقاً به شدّت به آموزش و یادگیری نیاز داشتم با مشکل مالی مواجه بودم. با اینحال بسختی توانستم بودجۀ اندکی برای آموزش و یادگیریِ خودم کنار بگذارم. به همین خاطر همان روزها تصمیم گرفتم که اگر روزی مدرّس شدم یا محصولِ آموزشی تولید نمودم چند نکته را رعایت کنم که یکی از آنها ایجاد فرصتی مناسب برای کسانی است که واقعاً به آموزش‌هایم نیاز دارد، مشتاقِ به یادگیری و آموزش هستند ولی فعلا در شرایطی قرار دارند که پولی برای پرداختِ شهریّه یا تهیّۀ محصول آموزشی ندارد.

بر این اساس افرادی که دارای شرایطِ ذکر شدۀ فوق هستند می‌توانند منّت بر سر ما بگذارند و طریق «طرحِ حمایتِ تهاتری» با ما همکاری نموده و محصولات مورد نظرشان را از سایتمان تهیّه کنند.

همانطور داستان کوتاهی از خودم را برایتان تعریف کردم و از آنجاییکه نمیخواهم هیچ فردِ علاقمند به آموزشی بخاطر نداشتنِ پول از محصولاتِ آموزشیِ این سایت محروم بماند با این طرح، بستری فراهم نمودم تا افراد واجد شرایط بجای پرداخت پول برای تهیّۀ محصولات، خدماتی که به آن نیاز داریم را به ما ارائه کنند و با این کار به جمع «همکارانِ تهاتری» ما بپیوندند.
باز هم ما به شما اطمینان داریم
این صفحه صرفاً مخصوص کسانیست که به دلیل محدودیّت یا تنگدستی برای تهیّۀ محصولات مورد نظر خود، می‌خواهند با ما همکاری کنند. بنابراین از شما درخواست می‌کنیم که اگر برای خرید محصولات ما مشکلی ندارید این صفحه را ترک کنید ولی قبل از آن به کمک لینک‌های زیر این صفحه و «طرح حمایتِ تهاتری» را با دیگران به اشتراک بگذارید. با اینکارِ شما افرادی به این طرح خواهند پیوست که حتماً دعاگویتان خواهند بود.

زمینه‌های همکاری:
۱) تایپ متنِ فایلهای صوتی و ویدئوهای آموزشی
۲) ترجمۀ فایلهای صوتی و ویدئوییِ آموزشی-انگیزشی
۳) مقالاتِ آموزشیِ مرتبط با موضوعِ سایت
۴) تدوین فیلم و فایلهای صوتی و کارهای گرافیکی
۵) بازاریابی و فروش

 

معیارِ محاسبۀ ارزش خدماتِ شما

متناسب با موضوعات و مواردی که قرار است شما بر روی آنها کار کنید و خدماتی انجام دهید متغیّر و کاملاً بصورت توافقی است. ما در مورد کیفیّت خدماتِ شما سختگیریم ولی در محاسبۀ ارزشِ خدماتتان خیالتان راحت باشد رضایتتان را جلب می‌کنیم.

 

نحوۀ پرداخت و شرایط آن:

به ازای خدمات شما در طرح حمایت تهاتری ما به شما صرفاً اعتبارِ خرید از محصولاتمان را می‌دهیم و هیچ مبلغی به حساب بانکیتان واریز نخواهد شد.

الف) هنگامِ خرید با اعتبارتان بطور کامل دقّت نمایید چون محصولاتی که از این طریق تهیّه می‌شوند مشمولِ قانونِ ضمانتِ رضایت و عودت وجه نیستند.

ب) یادتان باشد که ما به شما اعتماد داریم و روی قولتان حساب می‌کنیم. بنایراین چنانچه کارها و خدماتتان را با تاخیر و بعد از مهلت توافق شده تحویل دهید قرارِ فیمابینمان لغو شده تلقّی می‌شود و در این مورد اعتباری به حساب کاربریتان واریز نخواهد شد.

 

برای شروع چه باید بکنم؟

کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

درخواست همکاریتان را با توضیح کامل و با قید نمودن اطّلاعات زیر به آدرس: info@AlirezaZoghi.ir ایمیل نمایید.

))لطفاً عنوانِ ایمیلتان “طرح حمایت تهاتری” باشد.((

۱) نام (اگر مایل بودید نام خانوادگیتان را هم قید کنید)
۲) شماره تماس (اگر مایل نیستید میتوانیم صرفاً از طریق ایمیل با هم در تماس باشیم)
۳) محصول یا محصولاتی از سایت که قصد تهیّه نمودنشان را دارید.
۴) خدماتی که میتوانید ارائه دهید.

پس از تکمیلی فرم فوق، همکارانمان موضوعِ تهاتر را بررسی نموده و در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.
پس از تایید و تحویلِ خدمات شما نسبت به شارژ نمودنِ حساب کاربریتان اقدام خواهد شد.