بیداری قهرمانان درون

 

مبانی دوره بیداری قهرمانان درون بر اساس تئوری کهن الگویی آقای دکترکارل گوستاو یونگ و مطالعات خانم دکتر کارول اس پیرسون می‌باشد که قطعا مانند تمام دوره های دیگر “مهندسی تحول در کار و زندگی” محتوای آموزشی این ترم نیز براساس باورهای دینی و ارزش‌های فرهنگ ایرانی تهیه و ارائه می‌شود.
در این دوره فوق العاده با سه مرحله از سفر قهرمانی انسان و ۱۲ سبک زندگی آشنا می‌شوید. در این دوره شما را بعنوان یک مسافر در مسیر پر فراز و نشیب زندگی می‌شناسیم و به شما نقشه راهی ساده و خوانا هدیه خواهیم کرد.
به کمک این نفشه راه به بینشی عالی و دقیق از زندگیتان می‌رسید و آگاهانه و امیدوارانه‌تر از قبل، بالا و پایینهای زندگی را در می‌نوردید.
در این دوره تست
PMAT شامل ۱۶۰ سوال اخذ می‌شود و نتیجه تست برای همه شرکت کنندگان تحلیل می‌شود.
این تست گزارشی از وضعیت افراد در حوزه های مختلف زندگی ارائه می‌کند که با تحلیل آن شرکت کنندگان می‌توانند متوجه اشکالات اساسی خود در انتخاب‌ها، واکنش‌ها، رفتارها و تصمیم گیری‌هایشان شوند و در طول دوره ضمن فراگیری مطالب کلیدی و کاربردی می‌توانند آن اشکالات خود را برطرف و ضعف‌هایشان را پوشش دهند.
در این دوره آموزشی به معرفی ۸ سبک زندگی می‌پردازیم که از دل هر سبک قهرمان‌ها و ضد قهرمان‌هایی ظهور کرده و کنترل زندگی شما را در دست گرفته‌اند. شما می‌توانید با بیدار نمودن قهرمان‌های مربوط به این ۸ سبک زندگی برای خودتان فرصت‌های جدیدی خلق کنید و تهدیدهای ایجاد شده توسط ضد قهرمان‌های درونی‌تان را نیز کاهش دهید.
“بیداری قهرمانان درون” به شما اعتماد بنفس و انگیزه‌ای برای حرکت و موفقیت هدیه می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا از رکود و احساس قربانی بودن رها شوید و علی‌رغم تمام مسایل و موانع موجود، قهرمان‌های خفته درونتان را بیدار نموده و آنها را زندگی کنید.
در دوره “بیداری قهرمانان درون” پی خواهید برد که سفر زندگی دارای مراحل مختلفی است و در هر مرحله فرصت‌ها و تهدیدهایی وجود دارد که اگر از قبل با آنها آشنا شوید می‌توانید با خیالی آسوده تر و با قدرتی بیشتر از قبل مراحل موفقیت را طی کنید.
از بین شرکت‌کنندگان دوره‌های قبلی این ترم افراد زیادی وجود داشتند که فقط بخاطر یک شکست در یکی از ایستگاه‌های سفر زندگی متوقف شده بودند و انگیزه‌های خود را برای تلاش و تحقق اهدافشان از دست داده بودند. در این ترم اینگونه افراد با یک تلنگر جدی یک آگاهی بیدار کننده را تجربه می‌نمایند و از انزوا و رکود به حرکت و پویایی تغییر وضعیت می‌دهند. شرکت کنندگان این دوره، در مسیر تحول قرار می‌گیرند و از امکانات و استعدادهای خود بیش از پیش بهره مند می‌شوند.

کهن الگوهای سفر قهرمانی :
آمادگی برای سفر: معصوم ،‌ یتیم ، جنگجو ، حامی
آغاز سفر : جستجوگر ، نابودگر ، عاشق ، آفرینشگر
بازگشت از سفر: حاکم ، جادوگر ، فرزانه ، دلقک(آرکی‌تایپ‌های خویشتن)

آرکتایپ‌های سفر و سبک زندگی
آرکی تایپ‌های سفر زندگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *