طرح حمایت تهاتری

علیرضا ذوقی هستم. خدمتتون رسیدم تا در مورد این طرح جالب در سایت آموزشیمون عرض کنم که: در دوره‌ای از زندگیم که اتفاقاً به شدّت به آموزش و یادگیری نیاز داشتم با مشکل مالی مواجه بودم. با اینحال بسختی تونستم بودجۀ کمی برای آموزش و یادگیری خودم کنار بگذارم. به همین خاطر همون روزها تصمیم گرفتم که اگر روزی مدرّس شدم و محصول آموزشی تولید کردم چند تا نکته رو حتماً رعایت کنم که یکی از اونها این بود: برای کسایی که به آموزش‌ نیاز دارند ولی برای پرداخت شهریّه یا تهیّۀ محصول آموزشی شرایط مالی مناسبی ندارند حتماً تسهیلاتی فراهم کنم.

بر این اساس افرادی که دارای شرایط فوق هستند می‌تونند از طریق «طرحِ حمایتِ تهاتری» با ما همکاری کنند و محصولات مورد نظرشون رو از سایتمون تهیّه کنند.

 از اونجاییکه نمی‌خوام هیچ مخاطب علاقمند به آموزشی بخاطر نداشتن پول از محصولات آموزشی این سایت محروم بمونه با این طرح، بستری فراهم کردیم تا افراد واجد شرایط بجای پرداخت پول برای تهیّۀ محصولات، خدماتی که به اون نیاز داریم رو به ما ارائه کنند و با این کار به جمع «همکارانِ تهاتری» ما بپیوندند.

 

باز هم ما به شما اطمینان داریم

این صفحه صرفاً مخصوص کساییه که به دلیل محدودیّت مالی برای تهیّۀ محصولات مورد نظر خودشون، می‌خوان با ما همکاری کنند. بنابراین از شما درخواست می‌کنیم که اگر برای خرید محصولات ما مشکلی ندارید این صفحه رو ترک کنید ولی قبل از اون به کمک لینک‌های انتهای این صفحه «طرح حمایتِ تهاتری» رو با دوستاتون به اشتراک بگذارید. با اینکار حتما افرادی به این طرح می پیوندند که حتماً دعاگوتون خواهند بود.

 

زمینه‌های همکاری:

۱) تایپ متنِ فایلهای صوتی و ویدئوهای آموزشی
۲) ترجمۀ فایلهای صوتی و ویدئویی آموزشی
۳) مقاله های آموزشی مرتبط با موضوع سایت
۴) تدوین فیلم و فایلهای صوتی و کارهای گرافیکی
۵) بازاریابی و فروش

 

معیار محاسبۀ ارزش خدمات شما

متناسب با موضوعات و مواردی که قراره شما روی اونها کار کنید و خدماتی انجام بدید متغیّر و کاملاً بصورت توافقیه. ما در مورد کیفیّت خدماتتون سختگیریم ولی در محاسبۀ ارزش خدماتتون خیالتون راحت باشه رضایتتون رو جلب می‌کنیم.

 

نحوۀ پرداخت و شرایط آن:

به ازای خدمات شما در طرح حمایت تهاتری ما به شما صرفاً اعتبار خرید از محصولاتمون رو می‌دیم و هیچ مبلغی به حساب بانکیتون واریز نخواهد شد.

الف) هنگام خرید با اعتبارتون بطور کامل دقّت کنید چون محصولاتی که از این طریق تهیّه میشن مشمول قانون ضمانت رضایت و عودت وجه نیستند.

ب) یادتون باشه که ما به شما اعتماد داریم و روی قولتون حساب می‌کنیم. بنایراین چنانچه کارها و خدماتتون رو با تاخیر و بعد از مهلت توافق شده تحویل بدید قرار بینمون لغو شده تلقّی می‌شه و در این مورد اعتباری به حساب کاربریتون واریز نمیشه. پس خواهش میکنیم مثل همیشه خوش قول و متعهد باشید.

 

برای شروع چه کار باید بکنم؟

هیچی کافیه که این فرم زیر رو تکمیل کنید:

توضیح: بعد از تکمیل کردن فرم فوق، همکارانمون پیشنهاد تهاترتون رو بررسی میکنند و در کمترین زمان ممکن با شما تماس میگیرند.
بعد از تحویل گرفتن و تایید خدمات شما توسط بخش نظارت و کنترل کیفیت، مسئول مالی نسبت به شارژ کردن حساب کاربریتون اقدام خواهد نمود.