تست اراده

من ۶ سال کارمند شهرداری بودم و با اینکه کارم نظارت بر پروژه‌های عمرانی بود و مدام در رفت و آمد و بازدید بودم ولی با اینحال کارم رو خیلی دوست نداشتم. یکی از دلایلش این بود که توی چارچوب وظایفم مثل یه زندانی محدود شده بودم و روزهام خیلی شبیه هم شده بود.

این چرخۀ تکراریِ رفتن به سر کار، برگشتن و دوباره آماده شدن برای رفتن به محل کاری که دوست نداشتمش اراده‌ام رو سست کرده بود؛ اراده‌ای که برای تغییر دادنِ اوضاع بهش نیاز داشتم.

من بعد از ۶ سال اراده کردم و درست زمانیکه بعنوان کارمند رسمیِ شهرداری خواستند با من قرارداد ببندند با دنیایِ کارمندی خداحافظی کردم. بعد از اون، اتفاق‌های خوب زیادی توی زندگیم افتاد که مجموع اونها حداقل منو به یک آدم شاد و راضی از زندگی تبدیل کرده.

شما هم برای ایجاد تغییر در کسب و کارتون و ایجاد یک تحوّل اساسی در زندگیتون قبل از هر چیز به یک ارادۀ بالا نیاز دارید. اراده‌ای که شما رو هُل بده بسمت خوندنِ مقاله، خوندن کتاب، آموزش و یادگیری و انجام دادنِ تمام اون کارهای درست و پیش بَرَنده ای که تا حالا انجامش ندادید و خلاصه شما رو به حرکت دربیاره و باعث بشه تا اقدام کنید و به جایگاهی که واقعا لایقش هستید برسید. چون من بعنوان مربّی بهبود فردی به پشتوانۀ بررسی‌های موردیِ زیادی که داشتم امروز معتقدم: اکثر آدما جایگاهشون اینی نیست که راضیند ازش. با اینحال هرکسی که اراده کنه میتونه توی کار و زندگیش تحوّل شگرفی ایجاد کنه. بنابراین شما هم مثل همۀ میلیاردرها و افراد موفق جامعه میتونید یک کارمند، مدیر یا کارآفرینِ موفّق باشید. امّا قبلش باید خودتون رو محک بزنید و با بررسی کردن اوضاع فعلیتون کنار یک مربی یا راهنمای خوب برای بهبود خودتون تلاش کنید و جایگاه واقعیِ خودتونو که حقّتونه از زندگی بگیرید. فقط باید اراده کنی و مثل گذشته خودت رو تکرار نکنی… تغییر از همینجا و با زدنِ تست‌هایی مثل همین تست اراده شروع میشه. پیشاپیش بخاطر تغییراتی که قراره از اینجا به کمک ما و در کنار ۱۰۰ها مدیر و کارآفرین موفّق تجربه کنی بهت تبریک میگم.

بیا یک قدم با تو… تمام گامهای مانده اش با ما!

2 دیدگاه برای “تست اراده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *